טבליות קמגרה לעיסה או קמגרה ג'ל – מה עדיף?

קמגרה ג'ל מקורי KAMAGRA
קמגרה ג'ל מקורי KAMAGRA
קמגרה ג'ל מקורי KAMAGRA

1 מכל 10 גברים סובלים מבעיות זיקפה וזה נושא ששווה באמת לחקור לעומק למי שסובל מבעיה זאת. תפקוד לקוי של זיקפה טובה במיטה משמעו חוסר היכולת להגיע לזקפה או חוסר יכולת לשמור זקפה לזמן ממושך. Sildenafil Citrate הוא הכימיקל הפעיל שיכול לטפל בבעיית אימפוטנציה על ידי עיכוב החומר PDE-5 בגוף האדם.

מה זה קמגרה?

קמגרה היא בעצם גזירה של ויאגרה ונחשבת גם לתרופה יעילה יותר מויאגרה במחקרים שנערכו. יש לקמגרה יתרון נוסף כי הקמגרה עובד מהר יותר מאשר ויאגרה ומתקבלות תוצאות מהירות של זקפה מלאה בתוך 15-25 דקות. התרופה קמגרה גם מאושרת על ידי ה- FDA (Food and Drug Administration) האמריקאי, מה שמבטיח בטיחות מלאה כאשר משתמשים בתרופה.

הכדור הלעיס

כדור ה100 מ"ג הלעיס המקורי הוא עדיין הסוג הנפוץ ביותר של הקמגרה אך עם השנים פותחו גם קמגרה ג'ל ותרופות נוספות ממשפחת הקמגרה Sildenafil Citrate. כדי לעמוד בדרישות הלקוחות הרבים של התרופה הזו, היצרנים ייצרו גרסאות חדשניות של Sildenafil Citrate קמגרה שכללו את הכדור הרך (ג'ל). כאשר משווים את הכדור 100 מ"ג ואת הג'ל מבחינים שהג'ל קל יותר לצריכה לחלק נכבד מהמשתמשים בו וכמו כן הוא פועל מהר יותר כי הוא נספג מהר יותר. הכדור הרך הלעיס פותח במיוחד כדי להקל על הצריכה לאנשים שלא אוהבים לבלוע כדורים קשים. כדורים אלו יכולים בקלות להתמוסס בגוף ומביאים זקפה מהר יותר. אין יותר צורך ללעוס או לשבור כדור קמגרה רגיל כדי להגיע לזקפה מהירה. כברים אשר לא אוהבים ללעוס כדורים כדי לשבור אותם לחתיכות קטנות גם בוחרים בשל כך בקמגרה ג'ל.

קמגרה פולו כדורי מציצה 100 מ"ג Kamagra Polo 100 Mg
קמגרה פולו כדורי מציצה 100 מ"ג Kamagra Polo 100 Mg

איזה יותר טוב?

כאשר אנו משווים את הכדורים הרכים ותרכובת הג'ל, אין כמעט הבדל מלבד צורותם. כדורי קמגרה רכים פשוט שמים מתחת ללשון וזה הופך לג'ל כמעט בצורה מיידית. קמגרה ג'ל מגיע בצורת נוזל למחצה והוא זמין בטעמים מגוונים הכוללים נענע, בננה, שוקולד, תות ועוד.

בעוד ששניהם יעילים באותה מידה, קמגרה ג'ל יכול להיות עדיף על טבליות רכות בשביל גברים שלא אוהבים ליטון תרופות בצורת כדור או טבלית – בגלל קאוניטציה של "חולי" או "מחלה".

תרופות גנריות מסוג Sildenafil Citrate הם לעיתים עדיפים על פני המותגים המקוררים מכיוון שהם זולים יותר. חברות התרופות מוציאות כספים רבים על פרסום ומיתוג ובשל כך מחירי התרופות שלהן גם גבוהות יותר. יצרניות של תרופות גנריות אינם צריכות להוציא כסף על פרסום ושיווק ולכן מחירי התרופות זולים יותר בדרך כלל.

קנייה בטוחה באינטרנט

עוד יתרון של תרופות מסוג קמגרה וקמגרה ג'ל זה הזמינות שלהן באינטרנט. ניתן לבצע הזמנות אינטרנטיות בכל רגע נתון מבלי לצאת מהבית ומבלי ללכת לביקור אצל הרוקח השכונתי. אחד מהיתרונות הכי בולטים של קנייה באינטרנט זה העובדה שניתן לקנות את התרופות עם שירותי משלוח עד לבית.

הזמנות ומידע נוסף

רוצים שאנחנו נצור קשר אתכם? מלאו את הפרטים בעמוד צור קשר או הגיבו לפוסט זה ונחזור אליכם מיד עם קבלת ההודעה. עוד מידע על התכשירים שלנו ועל השירותים שלנו בבלוג שלנו.

Facebook
Twitter
LinkedIn
צוות Kamagra Oral Jelly

צוות Kamagra Oral Jelly

Add to cart