שיפור ההערכה העצמית שלך יכול לשפר את חיי המין שלך

הערכה עצמית

כוח הכבידה אינו טוב לגוף שלך ככל שאתה מזדקן. גם לא לידה, תזונה לא בריאה, חוסר פעילות גופנית וירידות ההורמונים שמובילות לאובדן שרירים, עור רפוי ושיער דליל. דאגה מכך שבן זוגך יראה את העור הנפול או קו המותניים הנדיב שלך יכולה להרתיע אותך מלקיים יחסי מין, או שאתה עשוי לדרוש שהסקס יתקיים רק מתחת לשמיכה, כשהאור כבויים.

… מיותר לציין שהתנאים האלה לא משאירים הרבה מקום לתחושת קרבה או התעלסות מעוררת השראה?

לעתים קרובות, עיסוק במראה החיצוני שלך תוך כדי אהבה תמנע ממך ליזום או להגיב להתקדמות מינית.

דימוי עצמי שלילי לא תמיד מושרש במראה שלך. כישלונות בקריירה או אכזבות אחרות עלולות להוביל לתחושות של כישלון ודיכאון, שניהם מדכאים את התשוקה. עבור גברים, אפיזודות של אימפוטנציה עלולות לערער את הביטחון בגבריות שלהם.

לא משנה מה הסיבה לכך, דימוי עצמי ירוד עלול לגבות מחיר בחיי המין הזוגיים. כאשר חרדת ביצוע מתפתחת כתוצאה מכך, היא עלולה להוביל לצניחה בביצועים המיניים וירידה בהערכה העצמית. תיקון בעיה זו דורש תשומת לב רצינית למקורה.

על ידי הסטת הפוקוס שלך מהפגמים הנתפסים שלך לתכונות שלך ולחוזקות במערכת היחסים שלך, אתה יכול להגביר את ההערכה העצמית שלך ולבסס סטנדרטים משלך לאטרקטיביות. תחשוב אחורה על מה זה היה שהפך אותך לאטרקטיבי בשנותיך הצעירות. האם זה היה העיניים החומות מלאות הנפש שלך, החיוך העקום שלך, או אולי הצחוק המדבק שלך? רוב הסיכויים שהתכונות הללו עדיין מושכות כתמיד.

כמו כן, נסה להפנות את תשומת לבך לחוויה של נתינה וקבלה של הנאה במהלך יחסי מין. זה יכול לעזור לך למצוא את הביטחון להתמסר לחוויה. סקס נהדר הוא לעתים קרובות פועל יוצא של קשר רגשי עמוק – משהו שלא מובטח על ידי גוף מושלם.

עבור אנשים הסובלים מעודף משקל, פעילות גופנית יכולה לעזור לטפח ירידה במשקל, כמו גם לספק דחיפה נפשית ופיזית. גם אם אתה מאבד רק כמות קטנה ממשקל, פעילות פעילה יכולה לחטב את הגוף שלך, מה שיכול לשפר את דימוי הגוף שלך, ובתמורה, את העניין והתגובה המינית שלך.

לקריאה נוספת: גברים ונשים: טיפוח עצמי, ביטחון עצמי ותפקוד מיני

Facebook
Twitter
LinkedIn
צוות Kamagra Oral Jelly

צוות Kamagra Oral Jelly

Add to cart