קמגרה כאלטרנטיבה חלופית לויאגרה

קמגרה או באנגלית KAMAGRA הינו מותג של חברת התרופות העולמית AJANTA PHARMA. המוצר המוכר ביותר בסדרה הוא קמגרה ג'ל.

למעשה, קמגרה היא ויאגרה גנרית המכילה את החומר הפעיל בויאגרה – סילדנאפיל, המיועד לשיפור הזקפה ולאין אונות. להבדיל מויאגרה, קמגרה מגיעה בצורות שונות של צריכה. הצורה המוכרת ביותר הינה קמגרה ג'ל ובאנגלית KAMAGRA ORAL JELLY. בישראל יש כאלו שרושמים קאמגרה ויש כאלו קמגארה אך כולם מתייחסים לאותו מוצר. לקמגרה יש גם כדורים הנקראים קמגרה גולד או באנגלית KAMAGRA GOLD וגם סוכריות בשתי צורות – יש את הסוכריות העגולות עם החור באמצע הנקראות קמגרה פולו או באנגלית KAMAGRA POLO (סוכריות מציצה), ויש את הסוכריות הקטנות הנקראות KAMAGRA CHEWABLE (סוכריות לעיסה). כל הוורסיות האלו של קמגרה הן למעשה אותו דבר ומכילות את אותו החומר הפעיל של ויאגרה ללא מרשם ,אך מגיעות בצורה שונה.

את הקמגרה אפשר להשיג בצורת ג'ל המיועד לבליעה, סוכריות מציצה, או גלולות הדומות לכדורי ויאגרה. תוך פרק זמן קצר ניתן לחוש בהשפעות של התכשיר, לכן בליעת הקמגרה כלל אינה פוגעת בספונטניות של יחסי המין. למעשה, נדרשות רק כ 15 דקות עד שאתם מוכנים לפעולה כיוון שהחומרים הפעילים בקמגרה הינם בעלי ספיגה מהירה וזהו יתרון על פני רוב תחליפי הויאגרה – והויאגרה עצמה (ממוצע המתנה לספיגה מלאה בויאגרה הוא שעה שלמה).

על מנת לחסוך את פערי התיווך ללקוחות ההזמנה של התכשיר מבוצעת דרך אתר האינטרנט (מהיבואן לצרכן). כך נחסכים פערי התיווך וכל התהליך הופך לנוח וקל לביצוע לכל אדם. המטרה בצורת מכירה ישירה זו היא שתוכלו גם אתם להשיג את מארזי הג'ל, הכדורים או טבליות המציצה בשיא הנוחות והפשטות וכמובן במחיר נוח ומשתלם.

אם אתם לא רוצים לחזור ולהזמין כל פרק זמן קצר תוכלו לרכוש אריזות חיסכון משתלמות במיוחד אשר יספיקו לכם לפרק זמן ארוך. אם אתם רוצים לוודא שלא תיתקעו ללא התכשיר, קנייה של כמות משמעותית בבת אחת היא הדרך הטובה ביותר לוודא זאת. כמובן, כשאתם קונים קמגרה או כל תכשיר אחר לשיפור הביצועים המיניים, אין לכם מה להתפשר על תכשירים שאינם מקוריים, כיוון שרק קמגרה מקורית תשיג את האפקט המלא והרצוי עבורכם, ללא שום סיכון מיוחד.

האם אצטרך מרשם מרופא כדי לקנות קמגרה?

מה שהתחיל בתור תרופה מיוחדת אשר מחייבת מרשם מרופא הפך עם חלוף השנים לתוסף תזונה המבוסס על מרכיבים טבעיים אותו ניתן לרכוש ללא מרשם כדי לחסוך את המבוכה של גברים מקנייה בבית מרקחת – חוויה שיכולה בהחלט להיות מביכה מסיבות מובנות. את התכשיר ניתן להשיג בצורת טבליות מסיסות במים או ג'ל במגוון טעמים שמגיעים בשקיות לצריכה אישית. כך או כך, טבליות מציצה במגוון טעמים מתאימות ביותר לספונטניים שביניכם אשר לא רוצים לעצור את הזרימה והכימיה כדי לצרוך את התכשיר, כיוון שניתן להשתמש בהן ממש בסמוך לפעילות המינית מבלי להפריע ספונטניות או פעילות אשר מתרחשת ללא כל הכנה.

מקסימום ביצועים – מינימום תופעות לוואי

ג'ל קמגרה הוא תכשיר חלופי לויאגרה שנחשב לא רק יעיל בשיפור החשק המיני והביצועים במיטה – אלא אף נחשב למאוד בטוח לשימוש וככזה העלול לגרום למעט מאד תגובות לא רצויות. מיליוני משתמשים מסביב לעולם מספרים על תכשיר בטוח לשימוש. תגובות לא רצויות עלולות לצוץ כמו במקרה של כל תוסף תזונה אחר.

לפני שמתחילים לצרוך קמגרה מומלץ לעיין בעלון מידע לצרכן כדי להכיר את כל ההשפעות האפשריות על מנת להיות מוכנים. כמו כן עליכם לנקוט משנה זהירות בנוגע ללקיחת תרופות נוספות במקביל. במידה וקיימות אצת המטופל מחלות כלשהן מומלץ להיוועץ בגורם רפואי לפני תחילת השימוש בקמגרה.

החומרים הפעילים בקמגרה הינם בטוחים לשימוש וזאת בהתבסס על בדיקות ומחקרים שנעשו עם שחרור התרופה לאוויר העולם. במידה ומי שמתכוון ליטול את הגלולה נוטל גם תרופות אחרות באופן קבוע או סובל מבעיה רפואית כזו או אחרת – מומלץ שליתר ביטחון יתייעץ עם גורם רפואי בטרם יבלע את הגלולה.

> לרכישה מאובטחת: קמגרה ישראל  <<

 

חיפה

באר שבע

 

Add to cart