צנפורס 150 מ"ג CENFORCE

צנפורס הינה ויאגרה גנארית שמכילה את החומר הפעיל Sildenafil שנמצא גם בויאגרה. יש לקחת כדור אחד כחצי שעה עד שעה לפני האקט. משך הפעילות היא בדר"כ 4 עד 8 שעות. התרופה עוזרת להגיע לזקפה מלאה וארוכה יותר וגורמת לחוויה מינית מענגת ומלאה.

צנפורסה
דקות עד שרואים השפעה
שעות השפעה​
תופעות לוואי משמעותיות

צנפורס 150 מ"ג CENFORCE קונים רק אצלנו!

אולי נתחיל בבשורה שסביר להניח כי לאו דווקא תנחם אתכם לגמרי, אבל, אולי, לפחות היא עשויה לגרום לכם להרגיש שאתם אינכם היחידים שמתמודדים עם בעיות בזקפה.

ניתן להניח, בצורה די אובייקטיבית, שאין גבר שהגיע לגיל מסוים ולא נזקק לתרופה כלשהי (סנפורס, ויאגרה גנרית, פילדנה, קמגרה – תבחרו) על מנת לשפר ביצועים, אם לא כדי לאפשר אותם.

לגבי צנפורס למכירה – בין אם שמעתם על כך או לא, אנו מציעים רשימת תחליפי ויאגרה בטוחים לשימוש אשר יהפכו את הביצועים שלכם במיטה לטובים ומהנים יותר.

צנפורס למכירה עוזרת במצב חוסר יכולת של הגבר לקיים משגל. צנפורס למכירה תעזור נגד ליקוי זקפה או אי יכולת להגיע לפליטת הזרע. צנפורס תעזור לשני המקרים. זהו תחליף ויאגרה מהמובילים כיום בשוק לצד קמגרה, וידיליסטה ואחרים.

סנפורס 150 מ"ג הוא כדור לטיפול באימפוטנציה גברית ובעיות אין-אונות. צנפורס (באנגלית Cenforce 150mg) הוא למעשה ויאגרה גנרית.

150-cenforce (סנפורס 150) היא ויאגרה 150 מ"ג גנרית המיוצרת על ידי חברה הודית מעולה המתמחה בייצור תרופות גנריות לייצוא.

טבליות אלו נועדו להעצים גברים במיטה, להגדיל את זרימת הדם אל הפין ולחזק את הזקפה. התכשיר הגנרי ההודי שונה מהתרופה הממותגת המקורית בכך שהיא מיוצרת על ידי יצרן אחר.

כללי שימוש וזהירות עם CENFORCE

את CENFORCE גנרי 150 מ"ג אסור לקחת עם אלכוהול, זה יכול לגרום להופעה מוגברת של תופעות לוואי. התכשיר מיועד לגברים בני 18 ומעלה. קשישים יכולים לקחת את התרופה אך בזהירות וכדי להתייעץ עם רופא טרם השימוש. לא ניתן לקחת את התרופה במקביל עם תכשירים אחרים לטיפול בבעיות זיקפה.

כמו כן, השימוש ב צנפורס 150 מ"ג CENFORCE עלול לגרום לצניחה בלחץ הדם, ולכן אנשים הנוטלים תרופות מסוימות המפחיתות לחץ דם צריכים להימנע מהתרופה. הרכיב הפעיל המרכזי בכמוסות סנפורס הוא סילדנאפיל, שמוכר גם כרכיב פעיל של ויאגרה (ומכאן ההתייחסות לסנפורס כאל ויאגרה גנרית).

ללא גירוי מיני, לא אמורה להיגרם זקפה. כלומר, התכשיר נותן לכם מספיק שעות ובחלון הזמן הגדול הזה תוכלו לקיים יחסי מין בלי לחץ ודאגות, לא מבעיות זיקפה ולא מהתפוגגות מהירה של התכשיר. ובתור בונוס התרופה לא תוביל לזה שתהיה לכם זיקפה אם לא התכוונתם לכך.

כדי להבין איך בדיוק צנפורס 150 מ"ג CENFORCE תשפיע עליכם חשוב לזכור שיש ליטול אותה כ30-60 דקות טרם קיום האקט המיני, כלומר זה לא ידרוש מכם תכנון קפדני ולא יפגע בזרימה ובספונטניות, משום שהתרופה היא תמשיך לפעול בגופכם למשך כחמש שעות מינימום ועד 8 שעות מקסימום. סנפורס תעניק לכם חיי מין מספקים ומהנים מאוד וזאת על ידי שיפור זרימת הדם שתגרום לזקפה להופיע במלוא העוצמה. כדי שזה יקרה רצוי ליטול את התרופה כשעה לפני קיום יחסי המין, ולאחר שתיספג בדם יעמדו לרשותנו עד 8 שעות במהלכן התרופה תפעל ותאפשר לגוף להגיב באופן טבעי בהינתן גירוי מיני.

תכשירים נוספים שיכולים לעניין אותך:

נא לחצו על התמונה של התרופה המבוקשת לקבלת פרטים נוספים.

Add to cart