סילדליסט 120 מ"ג SILDALIST

סילדליסט הינה תרופה שפותחה כדי לפתור בעיה של תפקוד לקוי של זקפה.

סילדליסט בעצם מכילה בתוכה סיאליס 20 מ"ג + ויאגרה גנרית 100 מ"ג, ששילובם גורם לשיפור זרימת הדם אל הפין וכך תקבלו זקפה קשה, חזקה וארוכה.

דקות עד שרואים השפעה
שעות השפעה​
מ"ג

סילדליסט מקורי קונים רק אצלנו!

סילדליסט היא אחת התרופות הפופולריות ביותר המשמשות לסיוע במצבים של בעיות זיקפה, וידועה כאחת התרופות היעילות ביותר לבעיות אלו.

סילדליסט משמש לריפוי תפקוד לזקפה והוא תרופה דרך הפה הנלקחת בדרך כלל עם כוס מים. אתה צריך לקחת סילדליסט רק כאשר אתה מתכוון לקיים יחסי מין.

טבליות אלה יחד יכולות לרפא את מצבו של חוסר זיקפה, כמו גם להחזיר את הכוח המיני של גבר המסייע לו עוד יותר להגביר את הערך העצמי והביטחון. אגב, רוב האנשים מאמינים כי זיקפה היא בעיה רק של גברים מבוגרים יש, אבל זה ממש לא נכון.

אין ספק כי, כיום, קיימות אינספור תרופות ממותגות (יותר או פחות), כויאגרה, לויטרה, או סיאליס, אבל, לצידן, ניתן לפגוש את התרופות הידועות והמוכרות פחות, אבל לא פחות יעילות מהמפורסמות שבהן. ברור שנחפש תרופה אמינה ויעילה שתגשים את מטרתה ותשיב לנו את אותה זקפה עמידה ויציבה, זו שתאפשר לנו קיום יחסי מין מהנים ולאורך זמן.

ברשימה של התרופות "המפורסמות", ניתן למצוא את הקמגרה, וידליסטה והפילדנה, שסייעו כבר לאלפי גברים המתמודדים עם אין אונות, שפיכה מוקדמת או זקפה חלשה להשיב את החדווה לחיי המין שלהם ולהפכם לטובים יותר משהיו בעבר.

סילדליסט 120 מ"ג SILDALIST אינה שונה מהם, היא פשוט פחות מוכרת כמותג. סילדליסט – התרופה משפרת את זרימת הדם אל הפין ובכך גורמת לזקפה ממושכת יותר. סילדליסט היא תרופה משולבת, המורכבת הן מטדאלפיל וסילדנאפיל ציטרט.

שילוב זה מאפשר למשתמשים להשיג זקפה חזקה ויציבה ובו בזמן מאריך את האקט המיני, מה שהופך את הסילדליסט לפיתרון השלם מספר אחד להנאה מינית מדהימה.

התרופה מגיעה במינון של 120 מג' שמתוכם יש 100 מג' של סילדנאפיל (המרכיב הפעיל של ויאגרה) ציטרט ו -20 מג' טדלפיל (המרכיב הפעיל בסיאליס).

האם סילדליסט 120 מ"ג SILDALIST מתאימה עבורי?

לפני הכל, התייעץ עם הרופא שלך כדי לגלות אם אתה מסוגל ליטול את התרופה ללא תופעות לוואי חמורות.

לכל תרופה יש תופעות לוואי, ולכן חשוב לקרוא את ההשפעות של התרופה על גב האריזה. ההשפעה של התרופות האלה מהירה, כך שאפשר להבחין בשינוי כחצי שעה לאחר נטילת התרופה. נוסף על כך, אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בנטילת התרופה הוא שאין צורך במרשם רופא.

למרות שתופעות לוואי חמורות הן נדירות, אם אתה נתקל בתופעות לוואי חמורות, הפסק לקחת את Sildalist 120 והתייעץ עם הרופא שלך מיד.

לפעמים ההמתנה של שעה לאחר נטילת התרופה מסייעת לה להיכנס לזרם הדם של אדם ובכך נותנת לגבר זקפה אופטימלית שתמשך זמן רב מהצפוי.

מידע נוסף אודות סילדליסט

ההמלצה הגנרית של תרופה זו היא ליטול טבליה אחת ביום ויש ליטול אותה 20 דקות לפני קיום יחסי מין. מומלץ לחולה במקרה אידיאלי שלא ליטול אותו יותר מפעם ביום, מכיוון שהוא יכול לגרום למנת יתר של תרופה זו. לעתים אפילו בת הזוג אינה מודעת לכך שהגבר נוטל את התרופה.

יש ליטול תרופה זו לפחות חצי שעה לפני קיום יחסי מין והיא ונשארת יעילה במערכת של גבר למשך כ -4 שעות. תרופה זו מגיעה עם פורמולה מיוחדת אשר הופכת אותה לחזקה ויעילה יותר משאר תכשירי הזיקפה הקיימים בשוק.

סילדליסט – התרופה משפרת את זרימת הדם אל הפין ובכך גורמת לזקפה ממושכת יותר. יש ליטול תרופה זו לפי המרשם שניתן על ידי הרופא ואין ליטול אותה יותר מפעם ביום.

אתה צריך לקחת סילדליסט רק כאשר אתה מתכוון לקיים יחסי מין – זה לא נועד כתרופה רגילה. סילדליסט היא תרופה משולבת, המורכבת הן מטדאלפיל וסילדנאפיל ציטרט. סילדליסט היא ללא ספק התרופה האידיאלית עבורכם, ההשפעה של התרופה באה ליידי ביטוי בתוך זמן קצר ותעזור לכם להשיג את הזקפה האידאלית עבורכם.

Add to cart