שפיכה מהירה טיפול

מישהי התופעות המדוברות בקיום יחסי מגדר זאת שפיכה מהירה ריפוי. מדובר למעשה בגבר שבא לשפיכה במהירות חריגה, מהו הבעיה לכאורה? כמובן מכל פנים גבר גומר מהר במידה רבה יותר, אולם שפיכה מוקדמת עשויה לבוא באופן פתאומי בקיום יחסי מגדר ולהביא לסיומם והיא בעצם עשויה למנוע מהאישה את העונג שיש לה בגלל הגבר בשלב זה סיים.

בנוסף לכך, אנשים מרובים מבינים בזה כאות כלון בגבריות שיש להם – אבל אין הצדקה לחוש ככה כיוון שזה טבעי ולעיתים קרובות כל אינו מקורו ממקור נפשי. היום יש מבחר שיטות להעניק טיפול בקושי המדובר בגלל עלתה ההכרה לגביו. יש להזכיר שהם לא מדובר למעשה בשפיכה מוקדמת בהתנסות ראשונה, אולם בתופעה חוזרת ונשנית – אילו קיימתם יחסי מגדר לראשונה וזהו קרה בשבילכם הזה אינו מצריך שזה ימשיך להיעשות ככה.

אזי כיצד מטפלים? אם יש תרופות? אם יש ריפוי נפשי? הכל בכתבה הבאה.

שפיכה מהירה ריפוי טבעי

אילו את מבקשים להשתדל לגבור אודות הקושי בעצמכם יש כמה סעיפים שרצוי להשתדל. יש חיוניות לניסיון שברשותכם להתגבר אודות שפיכה מהירה בגלל ייתכן שתחסכו בשבילכם כספים עשיר ושימוש אין טעם בתרופות, שפיכה מהירה ריפוי טבעי –

אוננות טרם קיום היחסים – נסו לאונן שעה טרם הסקס על מנת להתרגל לתחושה עם הגירוי ולהצליח להתגבר אודות רפלקס השפיכה. האימון המדובר מסוגל לסייע בשבילכם להיעשות מאוד שליטה אודות השפיכה שברשותכם וליצור באופן טבעי מנגנון שפיכה כמובן במידה רבה יותר.

שימוש בקונדום עבה – במידה ואתם עובדים בקונדום (אם אין בשבילכם צרה הלכתית יחד עם זה), מומלץ להירשם בין עבה שגורם לתחושה לקטון.

נסו לתרגל נשימות עמוקות טרם הרגע שהמזמין מרגישים שהשפיכה נמצאת. הנשימה תחזיר בשבילכם את השליטה הבלתי מעורערת אודות השפיכה ותעצור אותה מלהגיע.

קיום יחסי מגדר בתנוחה בתוכה בן או שמא בת הזוג נמצאים בשורות הקודמות ושולטים במצב. בשביל מה הזה מוצלח? הינכם מסוגלים לאותת שהמזמין בסביבות שפיכה ואתם או שמא בת זוגכם תפסיקו את האקט. אחרי העצירה תמשיכו במשהו שונה שמעט יותר מגרה אותכם ולאחר מכן תחזרו לאקט שיביא אותכם לשפיכה.

תעשו הפסקות קטנות לאורך יחסי המין ותחשבו אודות דבר שונה, זזה ייתכן דבר שקשור לזוגיות שברשותכם או שמא כלל דבר שונה. ההפסקה תנמיך את הגירוי ותאפשר בשבילכם לפתוח נוספת.

שפיכה מהירה ריפוי נפשי

לעיתים המקור לשפיכה המהירה הינו קושי נפשי כלל שהו, ובגלל זה שפיכה מהירה ריפוי מותאם לבעיה– מתח, לחץ, קושי מיני, קושי במערכת יחסים וכן הלאה. הזה לגמרי טבעי שיחסי מגדר מעלים את הקשיים שברשותכם – דוגמת שלאישה לעיתים אינו לא קשה לבוא לאורגזמה, ככה לגבר לעיתים עשויות להיעשות תחלואות. ריפוי מיני יקלוט ביחד אותכם את הקושי, יטפל במסגרתו ויציע בשבילכם אופציות עכשויות ליחסי המין שברשותכם שאולי יהיו מסוגלים לסייע. זכרו – הזה אינו בושה, טפלו בעצמכם וכך אינו תגרעו את המצב.

שפיכה מהירה ריפוי תרופתי

ריפוי תרופתי רלוונטי לסיטואציות במסגרתם שום באמצעות אינו הצליחה או שמא שקיים צרה גופנית שהם לא עשויה להיפתר אולם באמצעות נטילת תרופות. התרופות שמסייעות אחרי את השפיכה במקורן יוצרו לטיפול בדיכאון. עיכוב השפיכה היה קיים תופעת לוואי שהפכה לתגלית משמחת כיוון שאפשר לעשות שימוש בתרופות לגברים שחווים שפיכה מוקדמת. יש מבחר תרופות, לדוגמא ציטלופארם או שמא סילדנפיל.

הפלוס בתרופות הינו הקלות והנגישות שלהן – אפשר לשגשג אחרי את השפיכה בפי 10 מהזמן ללא מאמץ. אולם הזה אפילו החיסרון – במידה ואתם מבקשים להימנע מתלות בתרופות תחויבו לעבדו מעט במידה רבה יותר לא פשוט אולם הזה ישתלם. בנוסף, יש תופעות לוואי – הזעה, עייפות, שלשול וכן הלאה.

סיכום

שפיכה מוקדמת הפכה לעולם מעט פתורה מפחיד והיום יש מבחר שיטות להעניק טיפול בתוכה – תרופות, ריפוי נפשי ודרכים טבעיות. בחרו מהו שנכון בשבילכם, הצלחה!

Facebook
Twitter
LinkedIn
yair

yair

Add to cart