שינוי קיצוני באיכות החיים בעקבות שימוש בקמגרה

אני אורנה ואני אמא לשלושה ילדים מראשון לציון. השנה מלאו לי 50 ולבעלי 56. ברצוני לספר לכם על השינוי בחיי המין שלי ושל בעלי בעקבות הג'ל שבעלי נוטל בכל פעם שאנחנו שוכבים. בעלי יש לציין, הוא אדם לא כל כך בריא, הוא סובל זה מספר שנים מלחץ דם גבוה ומבעיות כולסטרול, וזאת הודות לשומן העודף שהוא צבר במרוצת השנים. אני לעומת זאת קצת יותר בריאה, אני שומרת על כושר קבוע ושוחה לפחות 3 פעמים בשבוע, יש לציין כי רוב האנשים עמם אני באה במגע בעבודה או בחיי היומיום, לא חושבים כלל שאני בת 50 ואמא לילדים בני 27, אני פשוט נראית 5 שנים לפחות צעירה מגילי.

ב-5 השנים האחרונות תדירות יחסי המין שאני ובעלי מקיימים ירדה בצורה דרסטית. אנחנו לא מוצאים זמן לעצמנו. בעלי עובד מאוד קשה, הוא אדם מאוד חרוץ ומסור לעבודתו. אני עובדת לא פחות קשה ובנוסף גם אחראית למשק הבית, לטיפול הסדיר בילדים (יש לי בנוסף בן בצבא ובת בתיכון) ואף לטיפול לא פחות עקבי בהורי אשר לא בקו הבריאות בשנים האחרונות. הדבר הביא לכך שאני ובעלי מתראים רק בלילות ועקב העייפות הרבה כלל לא מסוגלים להתפנות לזמן איכות יחדיו.

השינוי התחיל כאשר חברה שלי סיפרה לי על כמסת קמגרה שבעלה נוטל זה כמה שנים. היא הציקה לי בעניין ללא הרף. ביום הולדת 50 שלי, היא רכשה עבורי במתנה את הכמוסות של קמגרה, הייתי מופתעת ולא ידעתי איך להגיב לכך, האם עלי לבקש מבעלי להשתמש בכמוסה או שעדיף לזרוק אותה בקצה המגירה התחתונה בשידה. הרי אני מודעת לכך שבעלי לא טיפוס מיני כל כך והסיכויים שהוא ישתכנע להשתמש בגלולה הם דיי קטנים ואף קלושים. בעבר ניסיתי לשכנע אותו ללכת ללכת אל הרופא על מנת שיוכל לקבל אישור רפואי לשימוש בויאגרה או בתחליפים כמו סיאליס אבל הוא התנגד לכך בצורה עיקשת תוך שהוא מבטל זאת בצורה חד משמעית שלא משתמעת לשתי פנים.

החלטתי לבסוף כי המתנה אותה אני רוצה מבעלי לכבוד יום ההולדת שלי תהיה, ערב רומנטי ומקסים אשר במהלכו אני אפציר בבעלי לנטול את הכמוסה ולהתחיל להזיז עניינים במיטה. את מתנת הערב הרומנטי אני הכנתי (נרות, אוכל, יין ועוד), הוא הופתע מאוד מעצם העניין והרגיש קצת נבוך שאני זו שבישלתי את האוכל ושהוא בסך הכל ניצב באירוע. בסוף הארוחה שראיתי שהוא כבר עייף, החלטתי להוציא את הכמוסה שקיבלתי מחברתי ליום הולדת. הופתעתי מאוד מהעובדה שבעלי לא התנגד כל כך להשתמש בכמוסה, כנראה שהוא מאוד הובך מהעובדה שאני זו שהכנתי את הארוחה, כך שהוא החליט להיעתר לבקשתי. לאחר כחצי שנה, נכנסנו לעניינים, אני כמובן לא אפרט מה קרה אבל אציין עם זאת שזה היה הערב הקסום בחיי, בעלי חזר 30 שנה אחורה ונתן לי להרגיש שאנחנו שוב שני צעירים עולזים בשנות ה-20 לחייהם.

מאותו יום אני ובעלי הפכנו משתמשים מכורים של הכמוסה. המלצנו גם לכל חברינו שהשתמשו בויאגרה, לעבור לקמגרה באופן מידי (אני לא אכנס לפרטים, אבל התכשיר משפיע כמעט באופן מיידי – והזיקפה שקמגרה גורמת היא פשוט אימתנית), כך שיוכלו לחוות גם כן את החוויה אותה אנחנו עוברים לפחות פעמיים בשבוע יחדיו.

Add to cart