סיאליס כדור הזקפה חוות דעת

בזמן האחרון נכנסה לטיולים שלנו תכשיר נוכחית ומייחדת, שעוזרת עבור כל הגברים בישראל ובעולם, להיעשות יותר משוכנעים בעצמם. אינו, אינו מדובר למעשה בתרופה נגד דכדוך, שפעת או שמא מחלה כזו או שמא נוספת.

מדובר למעשה בסיאליס, שעוזרת לייעל את הביצועים שברשותנו, הגברים, בזמן קיום יחסי מגדר.

שניה טרם שיקומו נציגי המין הגברי ויעידו בגלל תרופות מתחום זה קיימות תריסרים שנים רבות, שהם לא לומר זמן רב, אנו פה על מנת לומר – "כדור הזקפה" המכונה סיאליס, אחר ומשופר דרך כל מהו שהכרתם עד כיום.

וידליסטה – Vidalista – סיאליס גנרי

סיאליס הינה תכשיר לתיקון הכושר המיני עם הגבר

חומר הלימוד שעובד בתרופה הינו טאדאלאפיל ומטרתו הינה להגדיל את אמצעי הדם באיבר המין ובכך להביא לזרימת דם אפקטיבית במידה רבה יותר שגורמת לתיקון הזקפה, הגברת ההנאה מקיום יחסי מגדר ואף ריפוי בבעיות אין – אונות.

אנשים מרובים, מאז ומעולם, סובלים מבעיות אלה והסיאליס פה על מנת לייעל את התחושה הפיזית והנפשית עם הגבר בכל מה שקשור לקיום יחסי מגדר.

הפעילות הכימית עם התרופה זהה לפעילות שמתבצעת בנטילת כדור ה"ויאגרה" המפורסם.

אולם, בניגוד לכדור דוגמת ויאגרה או שמא תרופות מסורתיות שונות, לטווח משך בעל אורך רב במידה רבה יותר ומשמעותי במידה רבה יותר.

נטילת סיאליס בתחילתו או שמא במהלכו עם יום, עשויה ללוות את הגבר המשתמש במשך 24 ועד 36 שעות, בזמן ש לא צריך לחשב את הזמן הנכון טרם קיום יחסי מגדר. הכדור נבלע ומגיב אך ורק בזמן ש נוצר גירוי מינוי – וכאן החידוש החשוב הגדול.

אפשר לקנות את "כדור הזקפה" בכל מיני מתרחבים ומינונים, החל מטבליות עם 2. 5 מ"ג ועד 20 מ"ג.

מידת ההשפעה עם הכדור אודות הגבר תימצא באופן מתואם למינון, אבל מכל פנים הגבר ירגיש בהשפעה לכל הפחות במשך 24 שעות.

את הכדור בולעים באופן אוראלי (דרך הפה), מרוצה וללא ריסוק. כדאי לעשות שימוש בכדור באחד משני מצבים:

סיאליס "יומי"

מצג הזה רלוונטי לגברים הנמצאים במערכת יחסים ומקיימים יחסי מגדר באופן קבוע. יש להיוועץ יחד עם רופא באופן מתואם למינון, אבל נטילת הכדור חייבת להיעשות בשעה קבועה באופן יומיומי, בלי קשר לשעה המסוימת עם קיום יחסי מגדר.

לגברים שסובלים באופן קבוע מבעיות אין-אונות, חוסר חשק מיני ואי שמחה מקיום יחסי מגדר, ניסחנו סיכום מרוצה בתחום חשק מיני שווה סריקה!

לאמיתו של דבר, זה הוא אפילו החידוש החשוב שהסיאליס גורמת עמה, אין יותר נטילת תכשיר קונקרטית טרם הסקס, אולם נטילת תכשיר באופן קבוע שמשפיעה לאורך תקופה של משך.

סיאליס "על פי צורך"

מצג הזה הינו המצב המפורסם שאנחנו שמענו על מתרופת ה"ויאגרה". מצג בו הגבר נוטל כדור טרם קיום האקט המיני ובכך מפתח את ביצועיו והרגשתו בחדר המיטות.

הסיאליס תתאים את בעצמה בודאי אפילו למצב הזה ובכל מקרה תשפיע לטווח בעל אורך רב.

לאלה מכם שחוששים מתופעות שאינם רצוניות לאורך יום פעילות שגרתי – אל חרדה: כדור הסיאליס משפיע אך ורק בזמן ש הגבר מצוי במצב עם גירוי מיני ככה שאין הצדקה שתחששו מזקפה פתאומית באמצע יום פעילות או שמא ביקור אצל הדודים. יש לצרוך את התרופה לכל הפחות חצי שעה טרם קיום יחסי המין.

לפי שהספקתם לקלוט עד כה, לכדור הסיאליס יש תועלות מרובים ויכולת להיות רלוונטית את בעצמו לסיטואציות וצרכים גדלים. אולם, יש לשים לב לתופעות ואזהרות, שמוצעות בכל תכשיר, דרך כל סגנון היא.

תופעות לוואי ואזהרות

בראש ובראשונה, ראוי לציין את המובן מאליו, שימוש בתרופה יש להיעשות מלווה בהתייעצות רפואית וקיום מחקרים דם.

ככלל, מרבית הגברים מסוגלים לצרוך את התרופה בלי אפילו צרה, אולם יש להיעשות עירניים ולהתייעץ יחד עם רופא במיוחד במידה ואתם בגילאים מתקדמים.

דוגמת כלל תכשיר, הסיאליס עלולה להשפיע אודות משתמשי השירות ולגרום לתופעות לוואי. התופעה השכיחה מאוד הינה כאבי ראש קלילים.

בתוספת לזה, קיימות תופעות שכיחות פתורה דוגמת כאבי גב, סחרחורות וכאבי שרירים. בנוסף, מסוגלים להופיע במצבים אחדים גודש באף, הפרעות בעיכול וסומק בפנים.

כל מי יש להיזהר משימוש בתרופה? כל אדם שסובל מבעיות לחץ דם נמוך או שמא מעולה, כל אדם שעבר מאז מסיבה מוחי ואף כל מי שרגיש לחומרים הפעילים בתרופה.

הסיאליס פה על מנת לייעל את טיב חיי המין שברשותכם. כמובן, הינה אינו תפתור בשבילכם את כלל המחלות והיא בעצם כוללת אפילו תופעות לוואי, אבל השימוש ב"כדור הזקפה" המתאים עבור כל מצג, ישפר את התחושה שברשותכם ושל בת זוגתכם בקיום יחסי מגדר. לכו אודות הזה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
yair

yair

Add to cart