זהירות: הסכנות שבזיוף, איפה ניתן לקנות קמגרה מקורית וממה להיזהר

כולם כבר מכירים את תכשיר הפלא KAMAGRA ORAL JELLY, ואת שאר המוצרים של המותג, אך כמו כל דבר טוב, תוך זמן קצר מתחילים להופיע לו זיופים ובמיוחד במוצר נדרש כמו קמגרה או ויאגרה. כמו תמיד, הזיופים מגיעים לרוב מטורקיה, סין ורשות הפלסטינית. שם מייצרים את הזיוף במחסנים ללא תנאים סניטרים והגיינים, ללא בקרה על כמויות החומר הפעיל, ובעיקר ללא כל יכולת לדעת מה מסתתר בתוך התכשיר.

ממה כדאי להיזהר שרוכשים קמגרה על מנת שלא ליפול בזיוף?

בראש ובראשונה בישראל כיום קמגרה נמכרת בהמון מקומות, כגון : אינטרנט , טלגרם, פיצוציות, חנויות סקס וכדומה. מבדיקה שערכנו, רוב המקומות מוכרים את הזיופים המסוכנים, לרוב אלו שמיוצרים בשטחים, מאחר והם יותר נגישים וזולים.

באינטרנט ישנם המון אתרים שמציגים את עצמם כיבואן רשמי או יבואן בלעדי, או לחילופין בית מרקחת למוצרי קמגרה פארמים למיניהם, אז חשוב לדעת, המקום היחיד שניתן באופן וודאי לקנות קמגרה מקורי כיום בתוך הארץ הוא מהיבואן הרשמי, קמגרה ישראל. כמובן שתמיד ניתן להזמין מוצר מקורי ישירות מהודו, אבל זאת זאת לא משימה פשוטה ותצטרכו לחכות למשלוח מעל חודש.

איך נדע לזהות קמגרה מקורי?

וזאת רבותי שאלת המיליון דולר, בעבר הזיופים היו יותר קלים לזיהוי על ידי מי שמשתמש ומכיר את המוצר בצורה טובה, אך כיום  הזייפנים רואים שיש סימנים חדשים לקמגרה מקורית ומייד מעתיקים את אותם סימנים לפס ייצור חדש, מה שמקשה מאוד לזהות זיוף, ולכן הדבר הבטוח ביותר הוא לרכוש ממקום ידוע כפי שציינו, אך אם בכל זאת תרצו לדעת על ההבדלים והשוני בין מקורי לזיוף אז בדף הבא תדעו כיצד לזהות קמגרה מקורי. שם מתעדכנים כל הזמן חדשות לגבי המוצר ואיך ניתן לזהות.

מהן הסכנות בצריכת מוצר מזויף?

הסכנות בריכת זיוף של קמגרה הן מרובות מאחר והזיופים מיוצרים בתנאים מחתרתיים ללא כל בקרה, כנראה במחסנים מסריחים ולא נקיים, כמו כן המינונים של החומר הפעיל משתנים ולא מדויקים להבדיל מהייצור על ידי חברת התרופות.

להלן חלק מהסיכונים:

  1. הרעלה בשל חומרים לא ידועים
  2. מוצר שלא עובד ללא חומר פעיל כלל
  3. מינון לא נכון של החומר הפעיל וסכנה מוחשית לבריאות
  4. קלקול קיבה ושלשולים
  5. פריאפריזם

לסיכום:

קמגרה מקורי מומלץ לקנות באתר הרשמי קמגרה ישראל, וזאת על מנת לא לסכן את הבריאות , והכי חשוב שהמוצר ייתן את ההבטחות שלהן הוא מיועד.

Add to cart