ויליטרה 40 מ"ג (לויטרה גנארית) VILITRA

ויליטרה/ויטרה 40 מ"ג היא תרופה גנרית בעלת החומר הפעיל Vardenafil שפעיל ונמצא גם בויליטרה.

התרופה מיועדת במיוחד למי שקשה לו להגיע לזקפה או לשמור עליה ארוכה וממושכת. יש לקחת חצי שעה עד שעה לפני האקט. אפשר לקחת עוד כדור רק לאחר שעברו 48 שעות מרגע נטילת הכדור האחרון.

לויטרה לטיפול בבעיות זקפה
דקות עד שרואים השפעה
שעות השפעה​
תופעות לוואי משמעותיות

ויליטרה מקורית קונים רק אצלנו!

ורדנפיל (ויליטרה) היא תרופה לטיפול באין־אונות.

היא מאפשרת את הרפיית השרירים החלקים בעורקי איבר המין על ידי עקרון פעולה של עיכוב אנזים PDE5 (פוספודיאסטראז 5), דבר אשר מוביל בתורו לכמות דם מוגברת המגיעה אל הפין וכך נוצרת זיקפה חזקה. הזקפה עם זאת תלויה בהכרח בגירוי מיני.הפגיעה באינטימיות, הביטחון העצמי הירוד ותחושות של תסכול או גאווה פגועה, כל אלה פוגעים באיכות החיים של הגבר, כמו גם בתחושותיה של בת הזוג או הפרטנרית המינית.

גברים רבים מתמודדים עם בעיות זמניות או קבועות בתפקוד המיני מסיבות שונות כמו בעיות בריאות או גורמים פסיכולוגיים המשפיעים על הגוף. בעיות בתפקוד המיני, כוללות קשיים בשמירה על פעילות זקפה תקינה, ירידה בחשק המיני, עיכוב בתהליך השפיכה והיעדר אורגזמה.

אמנם אין ספק כי ויאגרה היא גלולת מין יעילה, אך גברים רבים בוחרים להילחם בבעיות זיקפה באמצעות תכשירים אלטרנטיביים שניתן לרכוש ללא מרשם .

תחליפי לויטרה נרכשים בכל העולם, על ידי גברים במגוון גילאים, המעוניינים בשיפור איכות הזקפה שלהם, בשיפור הזקפה שלהם לאורך זמן, ובשיפור ביצועיהם ותפקודם המיני והגברת ההנאה מיחסי המין.

הרכיב הפעיל המרכזי של ויליטרה הוא רכיב שאתם עשויים להכיר מתרופות כמו לויטרה וסיאליס.. ויליטרה למעשה היא תרופה גנרית של לויטרה – Levitra, בעלת אותו חומר פעיל בשם Vardenafil – ורדנפיל ולכן מדובר בהשפעה זהה.

ויליטרה (לויטרה גנרית כאמור) היא בדיוק מה שיעזור לכם להתגבר על חוסר האונים ולהגיע לתחושת סיפוק במלוא מובן המילה. ויליטרה גורמת להרחבת כלי הדם בפין, וכתוצאה מכך מתאפשרת זרימת דם מוגברת למקום ומתרחשת זיקפה.

התרופה מתחילה להשפיע מהר, כך שניתן ליטול אותה זמן קצר לפני הפעילות המינית. 

ויליטרה היא למעשה סיאליס גנרי, כשהיתרון המרכזי שלה הוא כאמור יתרון המחיר.

ויליטרה היא, אם כן, פתרון מצוין ומהיר שיאפשר לכם להתגבר על החששות ולהימנע מתופעות הלוואי של בעיות הזקפה הללו.

נתונים רשמיים של יצרנית לויטרה מדברים על השפעה המובילה לזקפה בתוך פרק זמן קצר של כ-16 דקות, כאשר התרופה אמורה לשמור על השפעתה (לא על הזקפה אלא על היכולת להגיע ולשמור עליה) למשך כ-12 שעות לאחר נטילתה. הנתונים של ויליטרה דומים אם כי זמן ההמתנה לתחילת ההשפעה עשוי להיות מעט ארוך יותר, אך עדיין מדובר ב 30 עד 60 דקות לתחילת ההשפעה כך שזה לא נורא בכלל.

ויליטרה הינה תרופת מרשם לגילאי 18 ומעלה הפועלת על ידי הגברת זרימת הדם לאיבר המין הזכרי להשגת זקפה קשה אך ורק כאשר יש גירוי מיני.

ורדנפיל המוכרת גם בשם מסחרי לויטרה היא המיועדת לטיפול בהפרעות בתפקוד המיני – אין אונות והפרעות זקפה אצל גברים (ראו).

כאמור, החומר הפעיל בויליטרה הוא Vardenafil, זהה לזה שמכילים כדורי לויטרה. פעולת וארדנאפיל מובילה לזרימת דם לאיבר המין ומאפשרת זקפה בעקבות גירוי מיני.
לרוב ההמלצה היא לקחת לויטרה כשעה לפני האקט המיני אך היא כפופה להשגת גירוי מיני ולא מסייעת בהעלאת החשק המיני רק בהשגת זקפה כאשר חל גירוי מיני.

ויליטרה כמו הלויטרה ניתנת בטבליה מצופה ובטבליית מסיסה.

עם המחיר האטרקטיבי שלה, ומשלוח הדיסקרטי עד לפתח הבית מדובר בפתרון איכותי למצבי אין אונות ושפיכה מוקדמת, כך שניתן לקבוע ביושר כי ויליטרה היא אחת התרופות היעילות והמבוקשות היום, וניתן להבין מדוע.

Add to cart