וידליסטה 40 מ"ג

וידליסטה ידועה גם בתור סיאליס גנרי. יש לקחת את הכדור לפחות 4 שעות לפני האקט. היעילות וההשפעה של וידאליסטה נמשכים עד 36 שעות. התרופה משפיעה על העצמת התחושה המינית, גורמת לזקפה חזקה וממושכת ועוזרת לעכב שפיכה מוקדמת.

וידאליסטה VIDALISTA
שעות עד שרואים השפעה
שעות השפעה​
מ"ג

וידליסטה מקורית קונים רק אצלנו!

בין אם הפרטנרית שלכם למיטה היא בת הזוג הקבועה או לא, וידליסטה משפיע לאורך פרק זמן ארוך (בדומה לסיאליס, מדובר בכ-36 שעות – מרשים במיוחד).

וידליסטה היא תרופה פשוטה מאוד שניתן ליטול דרך הפה, בדיוק כמו כל תרופה אחרת.

הרכיב המרכזי של וידליסטה הוא טדלפיל שקיים גם בסיאליס.

התרופה מגיעה במינון כפול של טאלאדפיל (כ-40 מ"ג) ולכן ניתן להסתפק בחצי כדור בלבד על מנת להשוות את האפקט לזה של הסיאליס הרגיל וליהנות מאותו חלון זמן שבו המגע המיני יהיה מוצלח.

עקרון הפעולה של וידליסטה

האופן שבו פועלת וידליסטה הוא פשוט למדי, ועל ידי עיכוב שחרור PDE5 היא למעשה תורמת לשיפור הביצועים המיניים.

האופן שבו וידליסטה פועלת הוא די פשוט. וידליסטה ללא ספק מאופיינת בכמה יתרונות מרכזיים ביחס לתכשירים אחרים בשוק, ובראשם זמן התגובה המהיר שלה, ומשך הזמן שהיא נשארת במחזור הדם.

באופן כללי וידליסטה (או סיאליס גנרי) היא תרופה שמסייעת בהרגעה ובשיפור זרימת הדם לאזורים שונים בגוף. מאחר וגם סיאליס נחשבת לאחת התרופות המובילות והפופולריות כיום, אפשר להבין מדוע וידליסטה נחשבת לתחליף הגנרי שלה.

ברשימה זו, ניתן למצוא את הקמגרה, וידליסטה והפילדנה, שסייעו כבר לאלפי גברים המתמודדים עם אין אונות, שפיכה מוקדמת או זקפה חלשה להשיב את החדווה לחיי המין שלהם ולהפכם לטובים יותר משהיו בעבר. הבשורה הטובה היא שיש לא מעט פתרונות לבעיה הזו, ולצד תרופות מוכרות אפשר למצוא את וידליסטה.

מאחר ואנחנו לא מתכננים את השעה המדויקת שבה נקיים יחסי מין, הישארותה של וידליסטה בגוף במשך עד 36 שעות זה מה שמבטיח לנו שנוכל ליהנות מחופש גדול יותר להיות ספונטניים עם החוויות המיניות שלנו. 

מאחר ובעיות הקשורות לאין אונות קשורות לרוב לפגיעה בזרימת הדם לאזור הפין, אפשר להבין איך וידליסטה מסייעת בפתרון הבעיה ומחזקת את הזקפה, מה שתורם כמובן גם לביצועים המיניים. וידליסטה הוא חומר שמעורר את החשק המיני ופעילותו זהה לזו של הסיאליס.

וידליסטה נועדה לטפל בכל בעיות האין אונות של גברים ולשפר את חיי המין שלהם בצורה מוצלחת. וידליסטה (ובכלל, סיאליס) נאסר לשימוש בקרב גברים שנוטלים באופן קבוע ניטריטים.

הוידליסטה, שמיוצר בהודו תחת התנאים המחמירים ביותר, שייך לחברת Centurion ומכיל טדאלאפיל – אותו החומר המצוי בסיאליס. כך בעצם וידליסטה מוכר גם בשם סיאליס גנרי.

דבר נוסף שחשוב להתעכב עליו הוא אותו מינון חומרים גדול יותר המצוי בתרופת וידליסטה.

כדורי וידליסטה – Vidalista מכילים טדלפיל – Tadalafil, חומר פעיל הזהה לסיאליס, והוא מיוצר במעבדות בהודו. לפיכך, וידליסטה ידוע גם בשם סיאליס גנרי. וידליסטה היא תרופה גנרית לסיאליס, בעלת אותו חומר פעיל בשם Tadalafil – טאדאלאפיל והשפעה זהה.

בפועל, וידליסטה מספקת מענה מצוין לחששות הללו. זהו יתרון משמעותי מבחינתה של וידליסטה, ושל תרופות אחרות הפועלות באופן הזה.

Add to cart