הנחיית ערב לרווקות

הנחיית ערבי רווקות

לפני הכל מגיע לכן מזל טוב, החברה הכי טובה מתחתנת ואתן קיבלתן את תפקיד הארגון.
נשמח ללוות אתכן בכל מה שקשור לייעוץ בארגון הערב, החל מצימרים ומקומות המארחים ערבי רווקות, דרך הצעות לתפריט ועד התאמת הנחיית הערב וההפעלות השונות שיתאימו בדיוק המירבי לקהל היקר שלכן.
דבר אחד שעליו אנחנו לא מתפשרים זה האיכות של הערב,החל מהנושאים המקצועיים ועד הפרסים לבנות המשתתפות בהפעלות וכמובן לכלה שלנו.

קצת על תוכן הערב שלנו.

הנושא המרכזי של הערב יהיה מיניות וזוגיות עם דגש על דרכים לשיפור חיי המין ע"י טיפים שובבים והמלצות איך ואיזה אביזרי מין שווה לשלב.
נדבר גם על כמה עובדות ונקודות חשובות שעל כל אישה לדעת על עצמה ועל גופה וכמו כן על הגבר שלה.

אופי הערב יתואם עם המארגנת לאופי הקהל, אם בכיוון יותר סולידי, אינטימי ורגוע או יותר קצבי חופשי ומוטרף.
אנחנו דואגים שאיכות הערב תתאים לסטנדרטים הגבוהים שהצבנו לעצמנו מכל הבחינות החל ממקצועיות ההנחיה ועד לכרטיסיות המשימות שעימם אנו מגיעים.

בבניית קו ערבי הרווקות שלנו השתדלנו לשדרג את תוכן ההפעלות שיהיו הרבה יותר אנרגטיות ומשולבות עם מוזיקה טובה שיפיחו רוח חדשה ורעננה בערבי הרווקות.  חלק מההפעלות הם: חבילה מתגלגלת עם משימות חדשות ומטורפות , טריוויה מינית, תנו שם לצעצוע, של מי הצעצוע , הדובדבן שבקצפת, הדילדו העיוור ועוד הרבה דברים מטורפים שיתאימו לכל קהל בקלות.
יתרון נוסף שלנו הוא שלאחר ששמעתן כל כך הרבה על אביזרים ובא לכן לנסות משהו אתן יכולות לרכוש במקום את המוצר שמצא חן בעיניכן ואפילו בהנחה משמעותית.
לקבלת פרטים נוספים צרו עימנו קשר  בדוא"ל או בפלאפון.
ונתאים את הערב בדיוק לכן ולקהל היקר שלכן.
והכי חשוב כמו תמיד נשאר לסוף … הפרסים !!!

כמו שאמרנו בפתיחת הדף – על איכות אנחנו לא מתפשרים! לכן, אנו רוצים שגם אתן ובפרט הנסיכה של הערב תקבל את מה שמגיע לה.
במהלך הערב רוב ההפעלות יהיו בצורה תחרותית בין זוגות או מול הכלה והמנצחות יזכו בפרסים איכותיים.
אנו שמים דגש רב על המתנה לכלה שלנו, אם באיכות או בסוג, ולכן אנו נעזרים בך – המארגנת, שתחליטי איזה מבין ארבעת המוצרים הללו תקבל הכלה כמתנה מהערב שלנו.

Add to cart