10 טיפים לנשים – איך להפסיק לזייף ולהתחיל ליהנות באמת

כמה נקודות שיעזרו לך להפסיק לזייף ולהתחיל להנות באמת…

אורגזמה נשית – היא היעד הנכסף של כל משגל והיא למעשה יעד שהסטטיסטיקה לא מחבבת. מסקר שנערך עולה כי 10 – 15 אחוזים מהנשים בעולם המערבי לא חוו אורגזמה מעולם, ורק כ 30 – 35 אחוזים מהנשים מערביות מגיעות לאורגזמה מחדירה.
לעומתם 85-90 אחוזים מהגברים המערביים מגיעים לאורגזמה ובקלות יחסית.
הבעיה עם ההגעה לאורגזמה טמונה בראש ולא בגוף! כן כן, רוב המחסומים הינם פסיכולוגיים טהורים – החל מבושה וכלה בדימויי עצמי נמוך.

בכדי לשנות כמה שנוכל את הסטטיסטיקה העגומה הזו אספנו עבורכן כמה נקודות שיעזרו לכן להתגבר על המכשולים הללו ולהגיע לרמות חדשות ועוצמתיות בהרבה בזמן קיום יחסי מין.

תפסיקי לזייף !!!

נשים רבות נוטות לזייף אורגזמה ע"מ לשמר את האגו של בן זוגן או בטענה שהן נהנו מספיק ולא בא להן יותר. אם אתן נמנות על הנשים הללו ואתן קוראות את המאמר הזה אתן מבינות שזה לא מספיק ואתן רוצות יותר, אתן גם מבינות שאם תשקרו לעצמכן הדבר לא יוביל אתכן לשום מקום חדש ומפתיע ההפך הוא הנכון.
אתן צריכות להבין שההישג הכי טוב לבן הזוג זה שהפרטנרית שלו גומרת בהנאה, וכשאת מזייפת את משקרת אבל לא לפרטנר שלך אלא לעצמך כי מבחינתו את גמרת ומבחינתך ההורמונים עוד משתוללים והוא כבר נרדם.

תשתחררי אישה !!!

כל הזמן הטיפו לך להיות צנועה, הגונה, הטמיעו בתוכך את המושג בושה על כל מה שקשור לגופך, לנשיות המתפרצת שלך ובפרט למיניות. לדוגמא, ישנן בחורות שלא מסכימות לעצמן להשמיע קולות הנאה וגניחות קולניות כי לפי החינוך שהן קיבלו זה הופך אותן לזנותיות ומתפקרות, והן מפחדות שבן זוגן יחשוב דברים שכאלו עליהן.
אמנם כך הדבר? חשוב שתעשי עם עצמך בדק בית האם את מפרשת את ההנאה שלך מיחסי מין כמשהו אסור או כמשהו שצריך להתבייש בו, כדאי לך לדבר עם בן זוגך על עניין זה אולי תביני שכאשר את צורחת ומשתוללת זה דווקא עושה לו את זה יותר …

משחק מקדים , חושני .

משחק מקדים, ביטוי נחמד ע"פ רוב במהלך המרוץ לאורגזמה תקדישו לו כ 5 דקות עד שהגבר הקטן יהיה קשיח מספיק ותעברו לאקט החדירה. ובכן, אם אתן מעוניינות להשיג את האורגזמה שלכן אתן חייבות להשקיע יותר במשחק המקדים במגע, ליקוקים, או דיבורים ארוטיים שידליקו אתכן לקראת האקט המיוחל. הכי מומלץ להתמקד במגע – אם כעיסוי ארוטי, ליטופים, או דגדוגים, מכוון וגירוי זה גורם לגופנו להפריש הורמון הקרוי "אוקסיטוצין" הגורם לנשים לעוררות מינית מוגברת ולגברים הורמון זה גורם לרגישות מוגברת באיבר המין.

תלמדי לקבל .

נשים רבות אוהבות לפנק ולענג את בן זוגן אך זה לעיתים בא על חשבון ההנאה הפרטית שלהן, והן אינן למדו להירגע ולתת לגבר לפנק או לבקש מהגבר שיפנק. לכן, כשהוא נוגע בכן או מענג אתכן אל תמהרו להפוך את היוצרות – תעודדו אותו להמשיך ותראו לו שאתן נהנות (אבל בתנאי שאתן באמת נהנות).

תקשורת זוגית גלויה .

אל תצפי מבן זוגך האוהב שיוכל לנחש מה גורם לך הנאה או איפה לגעת או איפה לא כדאי לגעת. נכון שאנו רוצים להיות ספונטאניים אבל מעט הכוונה תוכל לתת לכם את הכיוון הנכון והטוב. אם אינך מרגישה בנוח להכווין את בן זוגך תוך כדי האקט את יכולה לעשות כן מחוץ למיטה על כוס קפה בשקט ובהקשבה וכמובן לתת פידבקים בסופו של עניין ככה לאט לאט הוא יוכל גם להכיר את גופך טוב יותר ואולי גם את תוכלי לגלות עוד כמה נקודות מעניינות בגופך.

ריכוז .

אחת התכונות הנפלאות של נשים זה אתן יכולות לעשות כמה דברים במקביל. במיטה שכחו את התכונה הזו ותתרכזו בדבר אחד בהנאה שלכן ושל בן זוגכן, כי כבר אמרנו שהאורגזמה מגיעה מהראש ואם הוא לא מרוכז ב ליהנות אלא בפרויקט שיש לעבודה זה פשוטו כמשמעו לא ילך. נתקו פלאפונים ( לא על רטט אלא על כבוי !!! ) כבו את המחשב. מקלחת זוגית חמה היא דרך מעולה להתנתק מעייפות והטרדניות של היום. את העבודה תשאירו למחר כמה נשימות עמוקות וקדימה למלאכת האהבה .

תשוקה .

התשוקה נותנת לנו את המשיכה הזוגית שמטמיעה בנו את המוטיבציה להגיע לשיאים חדשים בכלל ואורגזמה המיוחלת שלנו בפרט. לכן, ללא תנאי זה לרוב כל הטכניקות להשגת האורגזמה המיוחלת אין כל השפעה ולא יביאו תועלת ממשית .

גיוון .

אחד ההסברים לכך שאת לא משיגה אורגזמה היא בגלל שאתם מקיימים יחסים "בפול גז אבל בניוטרל" זאת אומרת שאת לא מקבלת את הגירוי הנכון בכדי להשיג את המטרה המיוחלת. לכן חשוב לגוון אם ע"י החלפת תנוחה – לדוגמא ידוע כי התנוחה המיסיונרית אינה תנוחה מוצלחת מכוון והדגדגן לא מקבל גירוי מספק, משחקי תפקידים שאת הדומיננטית וכך את מכוונת אותו לנקודות שאת רוצה לרגש.

ביד חזקה , אוננות .

כן , אין כל רע באוננות בכדי להביא אותך לריגושים טובים. רק את יודעת איפה איך וכמה לגעת. אבל גם פה חשוב להשתחרר מדעות קדומות ורגשות אשמה הנקשרים עם האוננות . כמו כן את יכולה לשלב ויברטור והכי חשוב שתלמדי דרך האוננות להכיר את גופך ולחקור דברים חדשים ונקודות חדשות בגופך היכולות לתת לך את המעט שייקח אותך לאורגזמה נפלאה.

גירוי מרובה.

רוב הנשים זקוקות לגירוי קליטורלי (דגדגן) בכדי להשיג אורגזמה ולכן שווה תוך כדי האקט לפנק את עצמך או שבן זוגך יעשה כן עם ויברטור או אצבע שובבה כמו כן גירוי אנאלי לאלו שאוהבות יכול לזרז את השגת האורגזמה ואפילו לתרום למולטי אורגזמה.

לסיכום :

לאחר שקראת והפנמת כל שנותר לך לעשות זה לתת לבן זוגך לקרוא גם את הכתבה בכדי שידע גם הוא מה לעשות (בדיוק הקטע של התקשורת הזוגית).

Add to cart