אודות הזיקפה הגברית

זיקפה עבור גבר זה יותר ממין, זה מקור לגאווה ולגבריות. הדבר הוא חלק ישיר מכוח הגברא שלו והחוזק הגברי. אחת ממטרות הקמגרה הוא לשפר את הזיקפה הגברית והפיכתה לממושכת יותר. כעת חשוב שנדע מה זה זיקפה? מה גורם לזיקפה? ומה בעצם הגבר מרגיש כאשר יש לו זיקפה? זיקפה היא מצב שבו איבר המין הגברי מתקשה, היקפו של האיבר ואורכו גדלים בצורה משמעותית והוא מתרומם וגדל לזווית אשר יכולה להיות שונה אצל גברים שונים. לחלקם זווית אופקית ולחלקם זווית כמעט אנכית וזאת ביחס לגוף הגבר. איך נגרמת הזיקפה הגברית? זיקפת הפין בדרך כלל מופיעה עקב גירוי מיני או סוג של התעוררות מינית, ויכולה גם להתרחש תוך כדי חלומות ארוטיים בזמן השינה. בנוסף זיקפה יכולה להופיע עקב גירוי פיזי כזה או אחר או בגלל לחץ על שלפוחית השתן של הגבר.

להלן כמה תשובות טריוויה מעניינות וסוריאליסטיות על הזיקפה הגברית

זיקפות בלילה – גבר חווה בממוצע 3–7 זקפות בלילה, שמשך כל אחת מהן כחצי שעה.

זיקפת מוות- זיקפה מסוג זה היא זקפה אשר יכולה להתרחש לאחר מותו של הגבר, וזאת בעיקר לאחר תליה. התופעה נצפתה בקרב גברים שהוצעו להורג באמצעות תליה. הסיבה העיקרית להופעת הזיקפה היא שלאחר מותו של הגבר נמשך הדם בגוף למטה, כתוצאה מכוח המשיכה שמופעל בעת התליה.

היצרות העורלה – לעתים נדירות יכולה העורלה שעל איבר המין הגברי הזקוף להיות מתוחה עד מאוד כך שהיא לא ניתנת להזזה על גוף הפין, ולכן מפריעה מאוד לגבר לקבלת זיקפה תקינה ונורמטיבית.

זיקפה לעוברים ברחם – זיקפה יכולה להתרחש ולהופיע גם אצל עוברים ברחם. תופעה זו קורית וידועה.

אוננות וזיקפה – לאוננות הגברית אין השפעה על זיקפת הפין, וזאת מלבד ירידה זמנית בדחף המיני שבדרך כלל מגיע לאחר האורגזמה או השפיכה. יש לומר שהשפעה זו היא זהה לזו של מגע מיני.

זיקפה ושלפוחית השתן שלנו- זיקפה יכולה להתרחש גם כששלפוחית השתן של הגבר מלאה, ולוחצת על בלוטת הערמונית שלצד הפין. לחץ מסוג זה גם כן יכול ליצור זיקפה גברית, יש אומרים שמטרה זו היא למנוע הרטבת לילה.

אם כן אין ספק שזיקפה היא חלק אינטגרלי מחיינו. שמירה על הזיקפה תביא לשיפור בחיי המין והנאה גדולה יותר בזוגיות. במידה וצריך לקחת ויאגרה על מנת להשיג את התוצאה, זה אפשרי, אך עם זאת לא היינו הולכים רחוק מדי ומתחילים עם ג'ל קמגרה על מנת לשפר את הזיקפה ולהפוך אותה לטובה יותר וחזקה יותר.

Add to cart